SAND/NUBES keramické umývadlo na dosku 38x38cm, blush mat 903824
SAND/NUBES keramické umývadlo na dosku 38x38cm, blush mat 903824
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-903824 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 38x14x38 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Hmotnost / ks | 9.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729350031 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | červená/růžová |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GSI umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, keramická zátka, 5-65mm, blush mat PVC24
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
MINITOTI sifón pre umývadlo, 5/4", odpad 32mm, čierna mat 510.135.5.X 55915
expedícia do 8 dní79,70 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací ľavý 115 x 110 cm, priehľadný, čierny - 8A6T-115-110-70-00-L
expedícia do 10 dní468,25 €
Sprchovací kút Mexen Mist Duo s výklopným mechanizmom 115 x 110 cm, priehľadný, chróm - 8A4-115-110-01-00
expedícia do 10 dní459,39 €


