NUBES keramické umývadlo na dosku 40x35cm, creta mat 978508
NUBES keramické umývadlo na dosku 40x35cm, creta mat 978508
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-978508 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 40x16x35 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019948 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | hnědá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, creta mat PVC08
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SAND umývadlo na dosku 38x38 cm, čierna mat 903826
expedícia do 8 dní494,19 €
Pri platbe vopred iba 469,00 €
526,21 €
Pri platbe vopred iba 499,00 €
SAND umývadlo na dosku 38x38 cm, tortora mat 903805
na objednávku494,19 €
Pri platbe vopred iba 469,00 €


