NUBES keramické umývadlo na dosku priemer 40cm, cenere mat 903917
NUBES keramické umývadlo na dosku priemer 40cm, cenere mat 903917
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-903917 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 40x14 cm |
| Průměr | 400 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 9.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937828282 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Neuzatvárateľná výpusť, mosadz/keramická zátka, cenere mat PVC17
expedícia do 8 dní81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
437,27 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €


