SAND/NUBES keramické umývadlo na dosku 50x38cm, blush mat 903724
SAND/NUBES keramické umývadlo na dosku 50x38cm, blush mat 903724
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-903724 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| Rozměr | 50x14x38 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 11.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729350024 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | červená/růžová |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 150 x 120 cm, priehľadný, chróm - 8C2L-150-120-01-00-3S
expedícia do 10 dní739,17 €


