Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), gun metal PS203GM
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), gun metal PS203GM
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PS203GM |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 152 mm |
| Hloubka | 167 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Elektronické |
| Výška výtoku | 130 mm |
| Ostatní | Bezdotykové ovládání |
| Hmotnost / ks | 1.5700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982026 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | šedá |
Doporučujeme přikoupit
Napájací zdroj pre 1-10 splachovačov urinálu, 230V / 6V DC 121.762.1
expedícia do 8 dní83,49 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Rohový guľový ventil 1/2"x3/8", bez matky, pár, čierna mat
expedícia do 8 dní11,24 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Podobný tovar
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), čierna PS782B
na objednávku348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
Mohlo by vás zaujímať
641,62 €
Mexen C11 doskový radiátor 900 x 700 mm, bočné pripojenie, 891 W, antracit W411-090-070-66
na objednávku122,21 €

