SHEJLA WC kefa na postavenie, modrá SJ3305
SHEJLA WC kefa na postavenie, modrá SJ3305
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-SJ3305 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Ručně barveno, každý kus je originálem.
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SHEJLA |
| Rozměr | 130x410 mm |
| Průměr | 130 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 1.0830 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341331514 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | modrá |
Doporučujeme přikoupit
SHEJLA dávkovač mydla na postavenie, modrá SJ8005
expedícia do 8 dní15,83 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L Posuvná sprchová zástena 110 x 200 cm, grafit 8 mm, kartáčované zlato - 871-110-003-43-55
expedícia do 10 dní338,95 €
Mexen Velar Posuvná sprchová zástena 120 x 200 cm, grafit 8 mm, kartáčovaný nikel - 871-120-000-43-97
expedícia do 10 dní318,30 €
RONAL WALK IN CADURA Pevná stena samostatná s posuvným dielom aluchróm číre CAW2GSM25007
na objednávku933,11 €
Pri platbe vopred iba 864,00 €


