SIGMA SIMPLY BLACK sprchovací kút 1000x1000 mm, rohový vstup, číre sklo GS2110BGS2110B
SIGMA SIMPLY BLACK sprchovací kút 1000x1000 mm, rohový vstup, číre sklo GS2110BGS2110B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2110BGS2110B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY BLACK |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevíraní | Posuvné |
| Šířka vstupu | 570 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 64.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913930584 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
363,90 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
296,87 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút 1000x1000 mm, rohový vstup, Brick sklo GS2410GS2410
expedícia do 8 dní527,23 €
Pri platbe vopred iba 487,00 €
DRAGON BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, rohový vstup GD4210B-01
expedícia do 8 dní902,33 €
Pri platbe vopred iba 834,00 €


