SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 1200 mm, číre sklo GS2112B
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 1200 mm, číre sklo GS2112B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2112B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY BLACK |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevíraní | Posuvné |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 32.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913945601 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 800 mm, číre sklo GS2180B
expedícia do 8 dní244,14 €
Pri platbe vopred iba 228,00 €
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 1100 mm, číre sklo GS2111B
expedícia do 8 dní273,88 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
Mohlo by vás zaujímať
REDONDO elektrický sušiak uterákov, okrúhly, 600x1500 mm, 130 W, nerez lesk ER250V
expedícia do 8 dní305,62 €
Pri platbe vopred iba 290,00 €
Mexen Neptún elektrický radiátor 1600 x 500 mm, 600 W, zlatý - W101-1600-500-2600-50
expedícia do 10 dní543,60 €
TONDI-E elektrické vykurovacie teleso rovné 450x1330 mm, 500W, biela DE470T
expedícia do 8 dní178,78 €
Pri platbe vopred iba 170,00 €


