SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 1000 mm, číre sklo GS2110B
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 1000 mm, číre sklo GS2110B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2110B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY BLACK |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevíraní | Posuvné |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 32.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913923456 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 900 mm, číre sklo GS2190B
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 800 mm, číre sklo GS2180B
expedícia do 8 dní244,14 €
Pri platbe vopred iba 228,00 €
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 1100 mm, číre sklo GS2111B
expedícia do 8 dní273,88 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY sprchové dvere posuvné 1000 mm, číre sklo GS1110
expedícia do 8 dní297,00 €
Pri platbe vopred iba 277,00 €
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 1000mm, číre sklo, pravé GT1210CR-G
expedícia do 8 dní503,27 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 1000mm, matné sklo, ľavé GT1210ML-CH
expedícia do 8 dní505,33 €
Pri platbe vopred iba 467,00 €


