SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 800 mm, číre sklo GS2180B
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 800 mm, číre sklo GS2180B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS2180B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SIGMA SIMPLY BLACK |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevíraní | Posuvné |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 29.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913923432 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 1100 mm, číre sklo GS2111B
expedícia do 8 dní273,88 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 1000 mm, číre sklo GS2110B
expedícia do 8 dní263,97 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
SIGMA SIMPLY BLACK sprchové dvere posuvné pre rohový vstup 1200 mm, číre sklo GS2112B
expedícia do 8 dní283,79 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 800mm, číre sklo, ľavé GT1280CL-G
expedícia do 8 dní481,03 €
Pri platbe vopred iba 444,00 €
ANTIQUE sprchové dvere otočné, 800mm, pravé, ČÍRE sklo, bronz GQ1380RC
expedícia do 8 dní990,78 €
Pri platbe vopred iba 925,00 €
LORO sprchové dvere skladacie 800 mm, číre sklo GN4580
expedícia do 8 dní316,82 €
Pri platbe vopred iba 296,00 €


