SIGMA SIMPLY sprchové dvere posuvné 1000 mm, sklo Brick GS4210
SIGMA SIMPLY sprchové dvere posuvné 1000 mm, sklo Brick GS4210
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GS4210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | SIGMA SIMPLY |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 400 mm |
| Typ výplne | BRICK sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 970 mm |
| Inštalačná šírka do | 1010 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 37.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879883 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | brick |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
SIGMA SIMPLY bočná stena 900 mm, sklo Brick GS4390
expedícia do 8 dní187,98 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
SIGMA SIMPLY bočná stena 750 mm, sklo Brick GS4375
expedícia do 8 dní171,46 €
Pri platbe vopred iba 160,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TEKA Komínový odsávač pár DLH 986 T XB Nerez, š= 90 cm
expedícia do 14 dní357,93 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €


