SILVANA vykurovacie teleso 600x1500 mm, čierna mat IR156B
SILVANA vykurovacie teleso 600x1500 mm, čierna mat IR156B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR156B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SILVANA |
| Rozmer | 600x1500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 6.40 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 700 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 771 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 23.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913927294 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
16,90 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Magnetický háčik na vykurovacie teleso (104106182) XJ228
na objednávku26,86 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
TWIN COMBI pripojovacia sada ventilov pre stred príp, pravé, rozstup 50, čierna mat CP461BS
expedícia do 8 dní227,34 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist-H Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 115 x 85 cm, priehľadný, čierny - 8A5-115L-085P-70-00
expedícia do 10 dní500,62 €
Sprchovací kút Mexen Mist Duo s výklopným mechanizmom 115 x 85 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A4-115-085-55-00
expedícia do 10 dní447,61 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 115 x 85 cm, čierny rám, čierna - 8C2-115-085-70-70-P
expedícia do 10 dní465,28 €


