SITIA dvojumývadlová skrinka 116x50x44, 1cm, 4xzásuvka, borovica rustik SI120-1616
SITIA dvojumývadlová skrinka 116x50x44, 1cm, 4xzásuvka, borovica rustik SI120-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI120-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SITIA |
| Rozmer | 116x50x44,1 cm |
| Šírka | 1160 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 441 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| EAN | 8590913936951 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
349,38 €
Pri platbe vopred iba 331,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
SITIA skrinka vysoká 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, borovica rustik SI230-1616
expedícia do 8 dní392,07 €
Pri platbe vopred iba 372,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
Mohlo by vás zaujímať
340,29 €
Pri platbe vopred iba 322,00 €
377,19 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €


