SITIA dvojumývadlová skrinka 116x50x44, 1cm, 4xzásuvka, dub alabama SI120-2222
SITIA dvojumývadlová skrinka 116x50x44, 1cm, 4xzásuvka, dub alabama SI120-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI120-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SITIA |
| Rozmer | 116x50x44,1 cm |
| Šírka | 1160 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 441 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| EAN | 8590913936968 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
349,38 €
Pri platbe vopred iba 331,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
SITIA úchytka pre SI120, pravá, biela mat SA120WR
expedícia do 8 dní8,18 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Mohlo by vás zaujímať
924,68 €
Pri platbe vopred iba 877,00 €
SITIA dvojumývadlová skrinka 116x50x44, 1cm, 4xzásuvka, biela mat SI120-3131
expedícia do 8 dní764,58 €
Pri platbe vopred iba 725,00 €
978,06 €
Pri platbe vopred iba 928,00 €


