SITIA umývadlová skrinka 101,4x50x43,4cm, 2xzásuvka, borovica rustik SI105-1616
SITIA umývadlová skrinka 101,4x50x43,4cm, 2xzásuvka, borovica rustik SI105-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI105-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SITIA |
| Rozmer | 101,4x50x44,1 cm |
| Šírka | 1014 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 441 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| EAN | 8590913936913 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
189,28 €
Pri platbe vopred iba 180,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SITIA skrinka vysoká 46,7x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, borovica rustik SI450-1616
na objednávku451,48 €
Pri platbe vopred iba 428,00 €
THALIE 105 nábytkové umývadlo 105x46 cm TH11105
expedícia do 8 dní189,28 €
Pri platbe vopred iba 180,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm (30 +70 cm), pravá, biela mat LE070-3131-R-01
expedícia do 8 dní638,36 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
490,62 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm (70+30cm), ľavá, biela mat LE070-3131-L-01
expedícia do 8 dní638,36 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €


