SITIA umývadlová skrinka 75,6x50x43,4cm, 2xzásuvka, dub alabama SI080-2222
SITIA umývadlová skrinka 75,6x50x43,4cm, 2xzásuvka, dub alabama SI080-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI080-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SITIA |
| Rozmer | 75,6x50x44,1 cm |
| Šírka | 756 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 441 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| EAN | 8590913936883 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
392,07 €
Pri platbe vopred iba 372,00 €
Mohlo by vás zaujímať
REA Batéria umývadlová Vertigo Side REA-B8767
expedícia do 12 dní44,62 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €
S-LINE SL287 drezová stojanková batéria kratšie ramienko
expedícia do 4 dní44,80 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €


