SKA doska 1206x463mm, rockstone, biela mat SKA120-0101
SKA doska 1206x463mm, rockstone, biela mat SKA120-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA120-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY SKA |
| Rozměr | 1206x12x463 mm |
| Šířka | 1206 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 463 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface - Umělý kámen |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 14.6000 kg |
| EAN | 8590913949135 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Exo posuvný sprchovací kút 155 x 70 cm, priehľadný, chróm - 8151-155-070-01-00
expedícia do 10 dní365,16 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 155 x 70 cm, priehľadný, čierny - 8C2L-155-070-70-00-3S
expedícia do 10 dní618,41 €


