Sklenená polica 500mm, chróm/mliečne sklo
Sklenená polica 500mm, chróm/mliečne sklo
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-22481-01 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 500x8x100 mm |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 8 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.1200 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913956164 |
.
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Sklenená polica 700mm, chróm/mliečne sklo MY009-05
expedícia do 8 dní54,18 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
X-ROUND sklenená polica 500mm, chróm/mliečne sklo XR009-04
expedícia do 8 dní40,29 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
X-SQUARE sklenená polica 700mm, chróm/mliečne sklo XQ009-06
expedícia do 8 dní48,62 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €

