Sklenená polica 800mm, čierna/číre sklo MY009B-16
Sklenená polica 800mm, čierna/číre sklo MY009B-16
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MY009B-16 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| Rozměr | 800x21x100 mm |
| Délka | 800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.4360 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913974885 |
| Farba doplnku | černá |
Príslušenstvo
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
X-SQUARE sklenená polica 500mm, chróm/číre sklo XQ009-14
expedícia do 8 dní43,06 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Sklenená polica 800mm, chróm/mliečne sklo MY009-06
expedícia do 8 dní56,27 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
ABELINE polica, pohár + dávkovač/chróm, 800mm, rockstone, biela mat AE802-0101-02
expedícia do 8 dní148,83 €
Pri platbe vopred iba 137,00 €


