SKYFALL sklenené gravírované umývadlo, 40x10,5x40 cm, číra TY190

- Doprava zadarmo nad 150€
SKYFALL sklenené gravírované umývadlo, 40x10,5x40 cm, číra TY190
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY190 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEAUTY |
| Rozmer | 40x10,5x40 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hĺbka | 400 mm |
| Farba | Transparentné/Číra |
| Materiál | Sklo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Otvor pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Štvorec |
| Hmotnosť | 7.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898532 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Jednodrezový oceľový drez Mexen Exar s odkvapkávačom, ľavý, 780 x 480 mm, nerezová oceľ HC - 6433781010L-01HC
expedícia do 10 dní226,96 €

