SLIM keramické umývadlo, nábytkové, 100x46cm, biela 1601-100
SLIM keramické umývadlo, nábytkové, 100x46cm, biela 1601-100
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1601-100 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 101x18x46 cm |
| Šířka | 1010 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.9100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964411 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
611,59 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €
408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L sprchový kút posuvný ľavý 95 x 100 cm, čierny rám, čierna - 8C2L-095-100-70-70-L
expedícia do 10 dní485,91 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 95 x 100 cm, priehľadný, zlatý - 8A5-095L-100P-50-00
expedícia do 10 dní521,25 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H L Duo s pravými pántami 95 x 100 cm, priehľadný, zlatý - 8A5L-095L-100P-50-00
expedícia do 10 dní550,70 €


