SOLARIS podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna/zlato WD008G
SOLARIS podomietková dvojprvková umývadlová batéria, čierna/zlato WD008G
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD008G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLARIS |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 194 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 1.8120 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913920141 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
.
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Mohlo by vás zaujímať
190,33 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
ULTRASAN podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 20cm, čierna mat/chróm UT018VBC
expedícia do 8 dní272,30 €
Pri platbe vopred iba 252,00 €
ULTRAMIX telo podomietkové dvojprvkové umývadlové batérie, hubica 20cm, čierna mat UT018B-1
expedícia do 8 dní246,20 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €


