SOLARIS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/chróm WD042BC
SOLARIS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/chróm WD042BC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD042BC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| Průměr | 150 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.5200 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913977213 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, čierna mat SG202NE
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací pravý 80 x 75 cm, priehľadný, chróm - 8A6T-080-075-01-00-P
expedícia do 10 dní394,60 €
Rea Sprchovací kút Fargo L.Gold 80x100 REA-K4907
expedícia do 12 dní577,83 €
Pri platbe vopred iba 562,00 €

