SOLARIS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna / zlato mat WD042G
SOLARIS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna / zlato mat WD042G
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD042G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| Průměr | 150 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.2850 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913959349 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, zlato mat 1205-15GB
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FORMIGO betónové umývadlo na dosku, 47,5x36,5cm, šedá FG117
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
REA Umývadlo na dosku Livia Grey Matt REA-U3801
expedícia do 12 dní82,47 €
Pri platbe vopred iba 80,00 €

