SOLARIS stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm / čierna WD002CB
SOLARIS stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm / čierna WD002CB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD002CB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SOLARIS |
| Výška | 200 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výbava | Klasická |
| Hmotnosť / ks | 1.1530 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913933479 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
.
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT019VBC
na objednávku421,63 €
Pri platbe vopred iba 389,00 €
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, čierna mat/chróm UT004VBC
expedícia do 8 dní283,06 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
491,10 €
Pri platbe vopred iba 454,00 €


