SOTT AQUA polozápustné 10SQ51058
SOTT AQUA polozápustné 10SQ51058
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10SQ51058 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | SOTT AQUA |
| Rozmer | 59x49 cm |
| Šírka | 590 mm |
| Hĺbka | 490 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Polozápustné |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 17.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687006863 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“ na prepad, click-clack, keramická zátka hr.20-70mm, biela 38TP0171I
expedícia do 8 dní24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Podobný tovar
PURITY polozápustné umývadlo 50x42 cm 10PL52050
na objednávku161,88 €
Pri platbe vopred iba 154,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene 850 mm, bočné D40, square lesk s nerez. rámčekom CH 850 SN 2
expedícia do 8 dní128,18 €
Lineárny plastový žľab 1050 mm, klasik mat s odtokom D 50 a otočným sifónom CH PA 1050 K 1
expedícia do 8 dní102,21 €
Lineárny plastový žľab 650 mm, drops mat s odtokom D 50 a otočným sifónom CH PA 650 D 1
expedícia do 8 dní85,46 €


