SOTT AQUA umývadlo 48 cm, zápustné do dosky 10SQ50048
SOTT AQUA umývadlo 48 cm, zápustné do dosky 10SQ50048
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10SQ50048 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | SOTT AQUA |
| Rozmer | 48x15x42 cm |
| Šírka | 480 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie, Zápustné |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 16.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687000670 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“ na prepad, click-clack, keramická zátka hr.20-70mm, biela 38TP0171I
expedícia do 8 dní24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 150 x 80 cm, priehľadný, biely - 8C2-150-080-20-00
expedícia do 10 dní497,69 €


