SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, biela mat PY42/14
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, biela mat PY42/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY42/14 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 210 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 1.7360 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913847813 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | bílá |
Príslušenstvo
114,91 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Ručná masážna sprcha, 5 režimov sprchovania, priemer 110mm, chróm 1204-05
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
SLIM hlavová sprcha, štvorec 300x300mm, leštená nerez MS563
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Nástenná spŕška s otočným kĺbom, hranatá, chróm AB536
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WARM TILES vykurovacia rohož do kúpeľne 7,6m2, 1210W
na objednávku367,59 €
Pri platbe vopred iba 350,00 €
WARM TILES vykurovacia rohož do kúpeľne 5,1m2, 810W WTM51
expedícia do 8 dní152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €

