SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato mat PY42/19
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato mat PY42/19
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY42/19 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 210 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935442 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko hranaté, 400mm, zlato mat SL119
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Sprchová tyč, posuvný držiak, 680mm, ABS / zlato mat 1206-07GB
expedícia do 8 dní69,73 €
Pri platbe vopred iba 66,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 300 x 400 mm, bočné pripojenie, 196 W, biely - W411-030-040-00
expedícia do 10 dní36,21 €
593,52 €

