SPY podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, zlato PY53/17
SPY podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, 3 výstupy, zlato PY53/17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY53/17 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 6.9800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942037 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, zlato BR517
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Hlavová sprcha, priemer 300mm, zlato SF417
expedícia do 8 dní398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €
Nástenná výtoková hubica, hranatá, 180mm, zlato BO417
na objednávku173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESPACE skrinka 35x60x22cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC430-2222
expedícia do 8 dní228,41 €
Pri platbe vopred iba 217,00 €
334,08 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €

