THEIA umývadlová skrinka 50,9x70x35cm, 1xdvierka, ľavá, dub alabama TH057-2222
THEIA umývadlová skrinka 50,9x70x35cm, 1xdvierka, ľavá, dub alabama TH057-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH057-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- 1x dvířka, provedené levé (pravé lze objednat jako atyp).
- uvnitř 1 výškově nastavitelná police
- standardně dodáváno s úchytkou CT128 (rozteč 128 mm)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THEIA |
| Rozměr | 51x70x35 cm |
| Šířka | 510 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Levé |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913930409 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 103mm, čierna mat 30320
expedícia do 8 dní6,06 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
334,08 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
Mohlo by vás zaujímať
368,59 €
Pri platbe vopred iba 350,00 €
SITIA umývadlová skrinka 46,4x70x44,2cm, 2xzásuvka, biela mat SI050-3131
expedícia do 8 dní368,59 €
Pri platbe vopred iba 350,00 €
LARGO umývadlová skrinka 49x60x41cm, orech bruno LA503
na objednávku373,87 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €

