THEIA umývadlová skrinka 51x70x35cm, 1x dvierka, ľavá, dub strieborný (TH058) TH057-1111
THEIA umývadlová skrinka 51x70x35cm, 1x dvierka, ľavá, dub strieborný (TH058) TH057-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH057-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Závesná skrinka pod umývadlo
- 1x dvierka, ľavé (pravé prevedenie je možné objednať ako atyp)
- vo vnútri 1 výškovo nastaviteľná polica
- štandardne dodávané s úchytkou CT128 (rozteč 128 mm)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | THEIA |
| Rozmer | 51x70x35 cm |
| Šírka | 510 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Smer otvárania | Ľavé |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 25.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913863813 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 103mm, čierna mat 30320
expedícia do 8 dní6,06 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CIRASA umývadlová skrinka 59,2x75x46cm, 3x zásuvka, dub Alabama CR631-2222
expedícia do 8 dní373,22 €
Pri platbe vopred iba 354,00 €
WAVE umývadlová skrinka 60x65x47, 8cm, biela/dub alabama WA060-3022
expedícia do 8 dní401,68 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €
360,06 €
Pri platbe vopred iba 342,00 €

