THEIA umývadlová skrinka 56,4x70x44,2cm, 2xdvierka, dub alabama TH062-2222
THEIA umývadlová skrinka 56,4x70x44,2cm, 2xdvierka, dub alabama TH062-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH062-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
- uvnitř 1 výškově nastavitelná police
- standardně dodáváno s úchytkami CT128, rozteč uchycení 128 mm
- možnost instalace držáku ručníků na bok skříňky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THEIA |
| Rozměr | 56,4x70x44,2 cm |
| Šířka | 564 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 442 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 27.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913949234 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 103mm, čierna mat 30320
expedícia do 8 dní6,06 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
THEIA skrinka vysoká 35x138x29, 3cm, ľavá / pravá, dub alabama TH350-2222
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Kúpeľňový radiátor Sorano SN4BL 600x1210 Čierna štruktúra SN4BL
expedícia do 7 dní369,00 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €
PMH Kúpeľňový radiátor Apollo ľavý variant AP2WE-L 500x1500 Biela štruktúra AP2WE-L
expedícia do 7 dní479,70 €
Pri platbe vopred iba 454,00 €
369,00 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €

