TONDI vykurovacie teleso rovné 450x970 mm, stredové pripojenie, čierna mat DT456T
TONDI vykurovacie teleso rovné 450x970 mm, stredové pripojenie, čierna mat DT456T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DT456T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | TONDI |
| Rozmer | 450x970 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 970 mm |
| Objem | 4.20 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 415 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| EAN | 8590913911736 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
WICHER pripojovacia sada termostatická pre stredové pripojenie 50 mm, čierna mat 600.311.6
expedícia do 8 dní103,98 €
Pri platbe vopred iba 96,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
WICHER krycia rozeta pre stredové pripojenie 50 mm, čierna mat 600.315.6
expedícia do 8 dní27,96 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sušiak 4 uterákov na vykurovacie telesá, univerzálne upínanie, dĺžka 60cm, biela 25-03-SV460
skladom49,14 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
ALYA vykurovacie teleso rovné 500x1600mm, stredové pripojenie, chróm LLS304
expedícia do 8 dní136,85 €
Pri platbe vopred iba 130,00 €


