TONO bidet stojaci 36x53cm, čierna mat
TONO bidet stojaci 36x53cm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-6462126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | TONO |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 36x42x53 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| EAN | 8057729357559 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 23.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PURA BIG bidet stojaci 36x55cm, creta mat 8872108
na objednávku586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €

