TORIDI keramické umývadlo 76x46,5 cm, biela TU0226
TORIDI keramické umývadlo 76x46,5 cm, biela TU0226
| Výrobca: | Výrobca: CERASTYLE |
| Kód: | Kód: UBC-TU0226 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 76x46,5 cm |
| Šírka | 760 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 21.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935916 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
26,51 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TORIDI keramické umývadlo 76x46, 5cm, čierna mat TU0226B
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
BRAND keramické umývadlo 80x45cm, biela TU0422
expedícia do 8 dní140,54 €
Pri platbe vopred iba 133,00 €
GALI keramické umývadlo 80x48 cm, biela TU0174
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €


