TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 100x100cm, sivá mat 84301.31
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 100x100cm, sivá mat 84301.31
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84301.31 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | TRENECA |
| Rozměr | 100x100x3 cm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 44.8000 kg |
| EAN | 8590729059011 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
65,20 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
expedícia do 8 dní51,20 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
Samolepiace nohy pre sprchovú vaničku, v. 96-125mm (10ks/sada) PV010
expedícia do 8 dní37,15 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka šedá mat 84999.31
expedícia do 8 dní65,20 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MONO ONE pripojovacia sada ventilov jednobodová, rozstup 50mm, prevedenie Chróm CP2052S
na objednávku166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
MONO ONE pripojovacia sada ventilov termostatická jednobodová, pravá Chróm CP2051S
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €


