TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 100x90cm, béžová mat 84306.81
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 100x90cm, béžová mat 84306.81
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84306.81 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | TRENECA |
| Rozměr | 100x90x3 cm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 36.4600 kg |
| EAN | 8590729059219 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | béžová |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Nožičky pre vaničku POLYSAN z liateho mramoru (8ks/sada) PV008
expedícia do 8 dní29,88 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
expedícia do 8 dní51,20 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-F Duo skladací ľavý 110 x 80 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A6-110L-080P-65-00
expedícia do 10 dní533,03 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H L Duo s pravými pántami 80 x 110 cm, priehľadný, čierny - 8A5L-080L-110P-70-00
expedícia do 10 dní518,29 €
Mexen Velar L sprchovací kút posuvný 110 x 80 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 871-110-080-03-65
expedícia do 10 dní533,03 €


