TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 110x100cm, biela mat 84312.11
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 110x100cm, biela mat 84312.11
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84312.11 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | TRENECA |
| Rozměr | 110x100x3 cm |
| Délka | 1100 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 44.8000 kg |
| EAN | 8590729059424 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka biela mat 84999.10 53723
expedícia do 8 dní59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
expedícia do 8 dní51,20 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
Samolepiace nohy pre sprchovú vaničku, v. 96-125mm (10ks/sada) PV010
expedícia do 8 dní37,15 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Apia výsuvná sprchová kabína 130 x 100 cm, transparentná, zlatá - 840-130-100-50-00
expedícia do 10 dní372,44 €
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000 mm, Ľ/P variant AL4012BAL6112B
expedícia do 8 dní843,28 €
Pri platbe vopred iba 779,00 €


