TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 110x100cm, čierna mat 84312.21
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 110x100cm, čierna mat 84312.21
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84312.21 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | TRENECA |
| Rozměr | 110x100x3 cm |
| Délka | 1100 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 44.8000 kg |
| EAN | 8590729059431 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
expedícia do 8 dní51,20 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
Samolepiace nohy pre sprchovú vaničku, v. 96-125mm (10ks/sada) PV010
expedícia do 8 dní37,15 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 400 x 1200 mm, bočné pripojenie, 778 W, biely - W411-040-120-00
expedícia do 10 dní72,42 €
Mexen C11 doskový radiátor 600 x 1500 mm, bočné pripojenie, 1400 W, čierny - W411-060-150-70
na objednávku160,97 €


