TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 110x90cm, béžová mat 84314.81
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 110x90cm, béžová mat 84314.81
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84314.81 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | TRENECA |
| Rozměr | 110x90x3 cm |
| Délka | 1100 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 44.4000 kg |
| EAN | 8590729059745 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | béžová |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
expedícia do 8 dní51,20 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
Nožičky pre vaničku POLYSAN z liateho mramoru (8ks/sada) PV008
expedícia do 8 dní29,88 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KAZUKO sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik, 110x90cm, biela 40338
expedícia do 8 dní362,43 €
Pri platbe vopred iba 336,00 €
473,17 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 110x90cm, čierna mat 84314.21
na objednávku444,03 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €


