TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 110x90cm, sivá mat 84314.31
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 110x90cm, sivá mat 84314.31
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84314.31 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | TRENECA |
| Rozměr | 110x90x3 cm |
| Délka | 1100 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 44.4000 kg |
| EAN | 8590729059738 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
65,20 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
expedícia do 8 dní51,20 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
Nožičky pre vaničku POLYSAN z liateho mramoru (8ks/sada) PV008
expedícia do 8 dní29,88 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka šedá mat 84999.31
expedícia do 8 dní65,20 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová vanička obdĺžniková Polysan Kazuko 110x90 cm liaty mramor 40338
expedícia do 4 dní352,43 €
VARESA spŕch. vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 110x90x4cm, biela 72938
expedícia do 8 dní444,03 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
KAZUKO sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik, 110x90cm, biela 40338
expedícia do 8 dní362,43 €
Pri platbe vopred iba 336,00 €


