TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 120x80cm, čierna mat 84302.21
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 120x80cm, čierna mat 84302.21
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84302.21 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | TRENECA |
| Rozměr | 120x80x2,5 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 25 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 33.7100 kg |
| EAN | 8590729059035 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
expedícia do 8 dní51,20 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
Nožičky pre vaničku POLYSAN z liateho mramoru (8ks/sada) PV008
expedícia do 8 dní29,88 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TEKA FlexLinea RS15 50.40, Set drezu RS15 50.40 a kuchyňa. batéria ICC 915 115000048
expedícia do 14 dní952,62 €
664,20 €
Pri platbe vopred iba 617,00 €


