TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 130x90cm, sivá mat 84308.31
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 130x90cm, sivá mat 84308.31
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84308.31 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | TRENECA |
| Rozměr | 130x90x3 cm |
| Délka | 1300 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 47.6900 kg |
| EAN | 8590729059288 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
65,20 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Nožičky pre vaničku POLYSAN z liateho mramoru (8ks/sada) PV008
expedícia do 8 dní29,88 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
expedícia do 8 dní51,20 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka šedá mat 84999.31
expedícia do 8 dní65,20 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 130x90cm, biela mat 84308.11
expedícia do 8 dní479,00 €
Pri platbe vopred iba 444,00 €
KAZUKO sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik, 130x90cm, biela
expedícia do 8 dní400,32 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 130x90cm, béžová mat 57507
na objednávku465,49 €
Pri platbe vopred iba 440,00 €


