TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 150x80cm, biela mat 84305.11
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 150x80cm, biela mat 84305.11
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84305.11 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | TRENECA |
| Rozměr | 150x80x2,9 cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 29 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 47.5800 kg |
| EAN | 8590729059141 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Samolepiace nohy pre sprchovú vaničku, v. 96-125mm (12ks/sada) PV012
expedícia do 8 dní44,44 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
expedícia do 8 dní51,20 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka biela mat 84999.10 53723
expedícia do 8 dní59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Vykurovacia tyč NEX1 400W s priamym napojením Metalická strieborná PMH-NEX1-MS-600W
expedícia do 7 dní291,09 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom FA-D22 900W - biela W955-0900-20
expedícia do 10 dní68,74 €
PMH Vykurovacia tyč HT2 400W s rovným káblom Chróm PMH-HT2-C-400W-RK
expedícia do 7 dní166,47 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €


