TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 160x90cm, biela mat 84311.11
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 160x90cm, biela mat 84311.11
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84311.11 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | TRENECA |
| Rozměr | 160x90x3 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 58.9400 kg |
| EAN | 8590729059387 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Samolepiace nohy pre sprchovú vaničku, v. 96-125mm (12ks/sada) PV012
expedícia do 8 dní44,44 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka biela mat 84999.10 53723
expedícia do 8 dní59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
expedícia do 8 dní51,20 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik k stene s roštom ONDA, 1050x112x55mm GMO26B
expedícia do 8 dní330,05 €
Pri platbe vopred iba 308,00 €
Podlahový linear. žľab k stene 350 mm, bočné D40, floor lesk s nerez. rámčekom CH 350 KN 2
expedícia do 8 dní105,83 €


