TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 90x90cm, béžová mat 84300.81
TRENECA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 90x90cm, béžová mat 84300.81
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84300.81 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | TRENECA |
| Rozměr | 90x90x3 cm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 32.7100 kg |
| EAN | 8590729058960 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | béžová |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
59,14 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
Samolepiace nohy pre sprchovú vaničku, v. 96-125mm (6ks/sada) PV006
expedícia do 8 dní22,58 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
expedícia do 8 dní51,20 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L sprchový kút posuvný 90 x 70 cm, priehľadný, čierny - 871-090-070-03-70
expedícia do 10 dní427,02 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 90 x 70 cm, matná farba, kartáčované zlato - 871-090-070-31-55
expedícia do 10 dní474,14 €


