TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm, číre sklo, pravé GT5610-80CR-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm, číre sklo, pravé GT5610-80CR-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5610-80CR-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 800x100 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 79.5100 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Novea pivotový kút, obdĺž., 90x120x200 cm, L/P, chróm ALU, sklo číre, EC CK14923Z
expedícia do 8 dní615,60 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, matné sklo, pravé GT5690-12MR-CH
expedícia do 8 dní749,50 €
Pri platbe vopred iba 692,00 €
Mexen Lunar Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 120 x 90 cm, priehľadný, chróm - 834-120L-090P-01-00
expedícia do 10 dní612,52 €


