TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm, matné sklo, ľavé GT5612-10ML-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm, matné sklo, ľavé GT5612-10ML-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5612-10ML-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x120 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 91.7400 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka s umývadlom Naturel Vario Dekor 40x50x22 cm dub bardolíno mat VARIO240BIDB
expedícia do 4 dní98,43 €
Cersanit SET 886 LARA COMO 40 cm, skrinka s umývadlom, biela S801-187-DSM
expedícia do 8 dní114,40 €
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 35 cm, matná biela - 91AX1-0350-470-1-01
expedícia do 10 dní117,79 €


