TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm, číre sklo, pravé GT5610-80CR-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm, číre sklo, pravé GT5610-80CR-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5610-80CR-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 800x100 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 79.5100 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L posuvný sprchovací kút 110 x 100 cm, priehľadný, zlatý - 8C2L-110-100-50-00
expedícia do 10 dní506,51 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 110 x 100 cm, grafit, strieborná - 871-110-100-43-95
expedícia do 10 dní591,93 €
Mexen Mist-H L Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 110 x 100 cm, priehľadný, zlatý - 8A5L-110L-100P-50-00
expedícia do 10 dní568,37 €


